Koordynatorzy przedmiotu – Język angielski

Wydział Lekarski

 

Kierunek lekarski   

dr Magdalena Kwinta – magdalena.kwinta@uj.edu.pl

 

Kierunek lekarsko-dentystyczny

mgr Anna Krause-Baran – anna.krause-baran@uj.edu.pl

 

Dietetyka I stopnia

mgr Katarzyna Obuchowska – katarzyna.obuchowska@uj.edu.pl

 

Dietetyka II stopnia

dr  Natalia Góralczyk – natalia.goralczyk@uj.edu.pl

 

 

Wydział Farmaceutyczny

 

Analityka Medyczna

mgr Krystyna Długosz – krystyna.dlugosz@uj.edu.pl

 

Drug Discovery and Development (Foreign Language in Pharmaceutical Sciences)

mgr Agnieszka Drwięga – agnieszka.drwiega@uj.edu.pl

 

Farmacja

mgr Monika Wicyniak-Małek – monika.wicyniak-malek@uj.edu.pl

 

Kosmetologia

mgr Grażyna Golańska-Pawełkowska – g.golanska-pawelkowska@uj.edu.pl

 

 

Wydział Nauk o Zdrowiu

 

Elektroradiologia

mgr Lidia Janik-Bator – lidia.janik-bator@uj.edu.pl

 

Fizjoterapia – studia jednolite magisterskie

mgr Karolina Szkoła – karolina.szkola@uj.edu.pl

 

Pielęgniarstwo I stopnia

mgr Katarzyna Małajowicz – katarzyna.malajowicz@uj.edu.pl

 

Pielęgniarstwo II stopnia

mgr Paulina Zygmunt – paulina.zygmunt@uj.edu.pl

 

Położnictwo I stopnia

mgr Anna Dul – anna.dul@uj.edu.pl

 

Położnictwo II stopnia

mgr Iwona Misztal – iwona.misztal@uj.edu.pl

 

Ratownictwo Medyczne

mgr Aleksandra Celary – aleksandra.celary@uj.edu.pl

 

Zarządzanie w Ochronie Zdrowia

dr Adam Krzyk – adam.krzyk@uj.edu.pl

 

Zdrowie Publiczne I stopnia

mgr Anna Dul – anna.dul@uj.edu.pl

 

Zdrowie Publiczne I stopnia, III rok

mgr Maja Nowak-Bończa – maja.nowak-boncza@uj.edu.pl

 

Zdrowie Publiczne II stopnia

mgr Maja Nowak-Bończa – maja.nowak-boncza@uj.edu.pl

 

 

Szkoła Doktorska WL, WF, WNoZ

dr Joanna Niemiec – joanna.1.niemiec@uj.edu.pl

 

 

Zajęcia nadobowiązkowe: język hiszpański, niemiecki, francuski

mgr Iwona Misztal – iwona.misztal@uj.edu.pl