VI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA „JĘZYK ANGIELSKI W NAUKACH MEDYCZNYCH”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady „Język Angielski w Naukach Medycznych” organizowanej już po raz drugi przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, przy współudziale między innymi Centrum Językowego UJ CM.

I etap rozpocznie się 2 marca 2019 o godz. 9:00 (sobota)sala 327 i 333, ul. Grzegórzecka 20.

I etap Olimpiady składać się będzie z następujących części:

1. Listening Comprehension
  2. Reading Comprehension
  3. Use of English in Medical Sciences

Dokładny adres podamy zgłoszonym już kandydatom.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie do Sekretariatu Centrum Językowego UJ CM, ul. Grzegórzecka 20, pokój 204 w nieprzekraczalnym terminie do 13 lutego 2019, godz. 12:00.

Dla 10 osób z najwyższymi wynikami nagroda w postaci zwolnienia z pisemnej części egzaminu z języka angielskiego, a dla wszystkich biorących udział w II etapie zwolnienie z całości egzaminu!

II etap odbędzie się 11 maja 2019 w siedzibie Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Zaproszenie dostanie 10 osób z najwyższymi wynikami z I etapu w całej Polsce.

Prosimy o zaznajomienie się z Regulaminem oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji!

Życzymy sukcesów,

Zespół Centrum Językowego UJ Collegium Medicum

Olimpiada 2019

REGULAMIN olimpiada SPNJO 2019

Formularz zgłoszeniowy uczestnika Olimpiady2019

VI Olimpiada „Język angielski w naukach medycznych” – Wyniki I etapu

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Studentom za udział w VI Olimpiadzie „Język angielski w naukach medycznych”.

W I etapie konkursu 11 uczestników z naszej uczelni uzyskało wynik od 70 do 80 punktów. Osoby te zostaną zwolnione z części pisemnej egzaminu języka angielskiego.

Osoba, która uzyskała najwyższy wynik – 80 punktów – zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady, który będzie miał miejsce 11 maja 2019 w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Pełną listę 10 najlepszych uczestników z całego kraju można zobaczyć na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pod tym adresem: https://spnjo.gumed.edu.pl/53412.html

Olimpiada 2019 – materiały:

Listening comprehension

Use of English

Finał VI Ogólnopolskiej Olimpiady „Język angielski w naukach medycznych”

11 maja 2019 r. poznaliśmy finalistów VI Ogólnopolskiej Olimpiady „Język angielski w naukach medycznych”. Finałowe zmagania uczestników miały miejsce w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że studentka naszej uczelni Klaudia Kałuzińska zajęła ex aequo I miejsce, wygłaszając prezentację na temat „Organs on chips – an alternative to animal testing”.

Pełną listę finalistów wraz z galerią zdjęć można zobaczyć na stronie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego pod tym adresem: https://gumed.edu.pl/55820.html

Podczas I etapu konkursu, w którym uczestnicy rozwiązywali zadania pisemne, z całej Polski wyłoniono 10 osób z najlepszymi wynikami. Osoby te rywalizowały ze sobą w II etapie, który polegał na zaprezentowaniu wypowiedzi na wybrany przez siebie temat oraz udzieleniu odpowiedzi na dodatkowe pytania komisji. Komisję współtworzyły osoby z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie, a także Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pytania konkursowe w obu etapach zostały przygotowane przez zespoły lektorów także z tych trzech uczelni.