2020

W związku z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 VII Ogólnopolska Olimpiada „Język angielski w naukach medycznych” została odwołana.

VII Ogólnopolska Olimpiada „Język Angielski w Naukach Medycznych”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady „Język Angielski w Naukach Medycznych” organizowanej już po raz kolejny przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, przy współudziale między innymi Centrum Językowego UJ CM.

Tegoroczna edycja Olimpiady będzie skupiać się na zagadnieniu – „ Age-related health challenges”

I etap rozpocznie się 14 marca 2020 o godz. 10:00 (sobota), na naszej uczelni – Sala Malinowa, ul. Radziwiłłowska 4, Kraków

I etap Olimpiady składać się będzie z następujących części:

1. Listening Comprehension
  2. Reading Comprehension
  3. Use of English in Medical Sciences

Dokładny adres podamy zgłoszonym już kandydatom.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie do Sekretariatu Centrum Językowego UJ CM w nieprzekraczalnym terminie do 5 lutego 2020, godz. 12:00.

Dla 10 osób z najwyższymi wynikami nagroda w postaci zwolnienia z pisemnej części egzaminu z języka angielskiego, a dla wszystkich biorących udział w II etapie zwolnienie z całości egzaminu!

II etap odbędzie się 16 maja 2020 w siedzibie Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zaproszenie dostanie 10 osób z najwyższymi wynikami z I etapu w całej Polsce.

Prosimy o zaznajomienie się z Regulaminem

Oraz o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, które zamieszczone są na stronie CJ UJCM.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji!

Życzymy sukcesów,

Zespół Centrum Językowego UJ Collegium Medicum